17-latek wziął ślub z 51-latką! Pokazali zdjęcia po 18 latach małżeństwa (FOTO)

Miłość to jedno z najsilniejszych uczuć i potrafi bardzo uszczęśliwić człowieka. Nie bez powodu jednak istnieje powiedzenie, że „miłość jest ślepa”.

Znanych jest wiele przypadków, kiedy ludzie się spotykają lub biorą ślub ze starszymi czy młodszymi o wiele lat od siebie. Nawet w świecie polityki można wymienić słynne pary w różnym wieku. Nie od dziś wiadomo, że dla zakochanych nie ma często znaczenia wygląd i wiek partnera.

 

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel zbliża się do miliona! Dorobiła się wielkiego sukcesu

 

Przypadek Jaya i Lindy potwierdza, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Gdy brali ślub 18 lat temu, chłopak miał 17 lat, a kobieta 51-lat, więc w sumie była między nimi prawie 35-letnia różnica wieku. Wszyscy myśleli, że ten związek to szalony pomysł i długo nie potrwa…jednak grubo się mylili.

 

Linda była instruktorką Jaya i spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Pewnego razu pod wpływem chwili doszło między nimi do pocałunku i od tej pory ich relacja diametralnie się zmieniła. Jay odkrył, że nie może przestać myśleć o swojej nauczycielce. Zaczęli się spotykać i w końcu wzięli ślub.

 

Jay wielokrotnie był pytany, czy to czasem nie jest jego mama albo babcia, bo na żonę nie pasuje. Ani chłopak, ani jego żona się tym nie przejmowali, bo bardzo się kochali, postanowili żyć razem i tylko to się dla nich liczyło.

 

Rodzice Jaya byli o 10 lat młodsi od jego żony, a syn Lindy z pierwszego związku był w wieku swojego nowego przybranego taty.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Mama 4-latki założyła kamerę w pokoju córki. Gdy zobaczyła co ojciec robi z dzieckiem zareagowała od razu!

 

 

 

Źródło: lelum.pl / foto Pixabay.com, screen Youtube.com SWNS