4 hektary konopi tuż nad Wisłą! Policja odkryła plantację wszechczasów [WIDEO]

Na obszarze aż 4 hektarów rosło pole konopi indyjskiej. Policjanci odkryli ogromną plantację w Słońsku Górnym w powiecie aleksandrowskim. Zatrzymano dwóch podejrzanych.

 

To jedna z największych odkrytych dotychczas plantacji narkotyków. Co ciekawe rosła tuż nad samą Wisłą w Słońsku Górnym w województwie Kujawsko-Pomorskim. Rozciągała się na obszarze 4 hektarów. Susz uzyskany z tak dużego obszaru to szacunkowo 330 kg marihuany o wartości 5.5 miliona złotych. Uprawiane krzaczki miały aż do 1.5 metra wysokości.

 

Policja zidentyfikowała w tej sprawie dwóch mężczyzn. To lokali mieszkańcy, 32 i 39-latek. Zostali zatrzymani i przebywają w policyjnym areszcie. Mają odpowiedzieć za organizację nielegalnej uprawy konopi indyjskiej, posiadania narkotyków i najprawdopodobniej handlowania marihuaną. Grozi im zatem nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

4 hektarowa plantacja, uprawiana zuchwale nad samą Wisłą zaskoczyła nawet funkcjonariuszy. Aleksandrowska policja nie zabezpieczyła dotąd tak znacznych ilości konopi. Na portalu Youtube mundurowi zaprezentowali film z oględzin uprawy, który można obejrzeć poniżej:

 

źródło: online-mafia.pl, youtube.com

foto: pexels.com