Agata Duda przyćmiła żonę króla Holandii! Jej stylizacja zachwyca (FOTO)

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą Kornhauser-Dudą pojechał na dwudniową wizytę do Holandii. Strój Agaty Dudy przyćmił samą królową Holandii.

 

Zwykle Agata Duda nie eksperymentuje ze swoimi stylizacjami. Zawsze stawia na szyk i klasę garsonek lub sukienek. A jednak zawsze potrafi czymś zaskoczyć i przykuć uwagę! Np. wybierając oryginalne wzory od polskich projektantów.

 

Tym razem podczas oficjalnej wizyty pary prezydenckiej w Holandii zachwyciła najbardziej swoim nakryciem głowy. Media zwróciły na nie uwagę we wtorek 29 października w czasie obchodów 75. rocznicy wyzwolenia Hagi przez polskich żołnierzy. Para prezydencka spotkała się z holenderską parą królewską, aby wziąć udział w uroczystości, a później zjeść uroczysty obiad.

 

CZYTAJ TAKŻE: Holendrzy wspaniale upamiętnili polskich żołnierzy. W czasie meczu zrobili TO (WIDEO)

 

Uwagę wszystkich przykuła jednak nie królowa Holandii, a Agata Kornhauser-Duda. Pokazała wielką klasę w swojej jasnej, pudroworóżowej garsonce, do której dobrała ciemną kopertówkę, czarne szpilki i oryginalne nakrycie głowy. Natomiast królowa Maksyma postawiła na czerwień – ubrała czerwony płaszcz, buty na obcasie i torebkę.

 

Źródło: fakt.pl / foto