Akop Szostak brutalnie pobił swojego hejtera! „I co ku*wa, dalej chcesz!?” [WIDEO]

Akop Szostak zaprosił do walki jednego ze swoich hejterów, który regularnie komentował jego treści. Obaj panowie spotkali się w klace i nie trudno domyślić się, kto bez trudu powalił przeciwnika.

 

Każdy współczesny celebryta narażony jest na tzw. hejt w sieci i każdego rzeczywiście spotyka krytyka. Bywa mniej lub bardziej uzasadniona, ale w skrajnych przypadkach przeradza się w agresywny stalking. Podobny przypadek miał miejsce między Akopem Szostakiem, znanym trenerem personalnym i kulturystą a jednym z jego komentatorów, który nagminnie – wg Szostaka – szerzył wobec niego wulgarne treści.

 

W końcu sportowiec powiedział „dość tego” i postanowił ukrócić hejt. Nie wystarczyło same zablokowanie użytkownika, Szostak zaprosił go do klatki, by w walce odpłacić mu się za wszystkie dotychczasowe ataki słowne. Tak też się stało, kulturysta bez trudu powalił rywala i nie dał mu cienia szans na zadanie choćby ciosu. „I co ku*wa, dalej chcesz?” pytał zdenerwowany Szostak przeciwnika.

 

Po walce chłopak upublicznił swój wizerunek i opowiedział o całym ciągu zdarzeń ze swojej perspektywy. Widać nabrał nieco szacunku do celebryty, jednakże zarzucił mu brak charakteru, który sam sobie przypisał. Jak twierdzi, stając do walki udowodnił swoją autentyczność i wykazał się aktem odwagi. Poza tym, chłopak twierdzi, że po walce ma się dobrze i nic mu nie jest.

 

Akop Szostak znów odniósł się do jego słów, nazwał go „parówą” i postanowił zakończyć cały wątek. Jednak sam fakt spotkania i walki to i tak precedens. Nie zdarza się powszechnie, żeby celebryci tego poziomu, tym bardziej profesjonalni sportowcy, stawali do walk ze swoimi krytykantami.

 

Poniżej dwa nagrania, dwie odsłony sporu. Kto wg was wykazał się lepszą postawą w całym zdarzeniu?

 

źródło: Youtube.com