Aktywiści LGBT atakują sprzedawcę! Oblali go groźną cieczą i zniszczyli kiosk [FOTO]

W Poznaniu doszło do ataku na kiosk i sprzedawcę. Wszystko za sprawą naklejki z nowego numeru Gazety Polskiej „Strefa wolna od LGBT”. Z dotychczasowych informacji wiadomo, że sklepikarza oblano nieznaną cieczą i zniszczono wyposażenie wnętrza.

 

Do ataku aktywistki LGBT doszło dziś po 12 w Poznaniu. Dziewczyna w koszulce z orłem na tęczowym tle miała przyjść pod kiosk w którym nabyć można najnowszy numer Gazety Polskiej.

 

Po krótkiej rozmowie ze sprzedawcą oblała go nieznaną brązową cieczą. Póki co nie wiadomo dokładnie co mogło to być, jednakże zniszczeniu uległ terminal, ekspozycja i odzież mężczyzny. Oblany sprzedawca wymagał pomocy.

 

Oto zachowanie rzekomo tolerancyjnych przedstawicieli środowiska sprzyjającego homoseksualistom. Atak jest odpowiedzią na sprzedaż Gazety Polskiej i naklejkę, która rozwścieczyła lewicowo-liberalnych zwolenników ruchu LGBT.

 

Wcześniej do dyskryminacji tego punktu sprzedaży zachęciła Grupa Stonewall, czyli organizacja wspierająca ruch gender. Wskazali na swoim Facebooku punkt sprzedaży i zachęcili do jego bojkotu.

 

Poznań, róg Mickiewicza i Zwierzynieckiej. Zachęcamy do omijania tego kiosku szerokim łukiem i niezostawiania w tym…

Gepostet von Grupa Stonewall am Donnerstag, 25. Juli 2019

 

Co więcej, sprzedawca okazuje się nie być czynnie zaangażowanym działaczem, a po prostu zwykłym sprzedawcą. Jak co dzień wystawił na witrynę nowe numery gazet i czasopism, które przyszły wraz z innym zaopatrzeniem. Dziś niestety spotkał się z atakiem nienawiści ze strony zwolenników ruchu LGBT, którzy -zwłaszcza po wydarzeniach z Białegostoku – usiłują zrobić z siebie ofiary agresji.

 

źródło: Radio Poznań