Ania Lewandowska gasi konkurencję. Oto jej gorące zdjęcia w bikini (FOTO)

Anna Lewandowska wstawiła na portal społecznościowy zdjęcia, na których pozuje w samym bikini. Okazuje się, że to część jej kampanii sprzedaży kosmetyków.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek fitness w Polsce. Ostatnio zaczęła jednak rozkręcać swój biznes, dorobiła się już własnej aplikacji i serii zdrowej żywności. Teraz zajęła się promocją naturalnych kosmetyków. Niedawno na rynku pojawiła się jej marka kosmetyczna „phlov by Anna Lewandowska”.

 

CZYTAJ TAKŻE: 19-latka zgwałciła mężczyznę. Ale nie odpowie za to, bo prawo karze za gwałt tylko mężczyzn!

 

Przy okazji 31-latka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z kampanii reklamowej kosmetyków. Uwadze jej obserwatorów nie uszło, że jak zwykle trenerka świetnie się prezentuje w bikini.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ANOTHER PHOTO FROM @phlov_by_anna_lewandowska CAMPAIGN I love them, thanks to the photographer @szulcworks KOLEJNE ZDJĘCIE Z KAMPANII @phlov_by_anna_lewandowska Uwielbiam je 🙌 a to dzięki fotografce @szulcworks ✨ _________________________________ DZISIAJ O GENEZIE MARKI! Czy wiecie, że SKÓRA ma sporo wspólnego z… MÓZGIEM 🧠? Wiesz co???!!! Te dwa organy łączy m.in. pochodzenie! Nic dziwnego, że EMOCJE i STAN CERY są ze sobą powiązane. MASZ STRES, SILNE EMOCJE – TO PÓŹNIEJ WIDAĆ NA TWOJEJ SKÓRZE! Fakt ten potwierdza odkrycie połączenia BRAIN-SKIN! ⬇️⬇️⬇️ Czym ono jest? Połączenie to pełni funkcję kanału komunikacji między skórą a mózgiem. Jest także częścią jej naturalnej tarczy ochronnej, dzięki której może ona radzić sobie z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Niestety, obecnie cały system obronny skóry bywa zbyt obciążony i nie działa prawidłowo 😓 Badania pokazały, że głównymi przyczynami takiego stanu rzeczy są: STRES , promieniowanie UV, SMOG , ZANIECZYSZCZENIE środowiska i niebieskie ŚWIATŁO MONITORÓW ❌ PHLOV powstało z myślą o tym, by wspomóc skórę w walce z tymi zagrożeniami, jednocześnie dbając o Wasz dobry nastrój. Dlatego nasze kosmetyki zawierają bogactwo składników,które to umożliwiają. Należą do nich m.in.: 💚roślinna tauryna 💚bioaktywne wody owocowe 💚składniki poddane procesowi fermentacji 💚mikroliposomy 💚biopeptydy 💚superowoce 💚prebiotyki 💚probiotyki 💚 oraz adaptogeny. To nieocenieni sprzymierzeńcy pięknej, zdrowej i promiennej skóry, a co za tym idzie – lepszego samopoczucia! Wszystkie kosmetyki PHLOV wraz z ich składami aktywnymi znajdziecie na ➡️www.phlov.com! #flow #phlov #annalewandowska #healthy #naturalcosmetics #vegan #kosemtykinaturalne

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Źródło: chillizet.pl / foto Instagram.com