Anna Lewandowska zaszokowała NIEMCÓW! Zrobiła TO na wizji (FOTO)

Anna Lewandowska z pewnością zaskoczyła wielu Niemców. Jak twierdzi pisali do niej z prośbami, a ona tylko spełniła ich życzenie.

Anna Lewandowska otwiera się na rynek w Niemczech. Nie od dziś wiadomo, że prowadzi swoją firmę, ma wiele programów fitness, kilka książek, własny portal internetowy, sieć kawiarni oraz turnusy treningowe.

Jej mąż z pewnością zarabia tyle, że nie musiałaby pracować, ale twierdzi, że praca daje jej radość i motywację. Ona sama prowadziła biznes na razie w Polsce, ale teraz planuje rozszerzyć go na Niemcy…i na naszych sąsiadach się nie skończy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Syn Beaty Szydło przerywa milczenie! „Moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana…”

 

Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. W tym przypadku mówię… DE. Stało się, kochani. Dziś już oficjalnie premiera aplikacji „Diet Training by Ann” w języku niemieckim. To efekt setek próśb, które do mnie docierały i których nie mogłam zostawić ot tak. I wiecie co wam powiem? Niemcy to dopiero początek!

 

– zapowiada.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🔊APP AUF DEUTSCH💥 Wer A sagt, muss auch B sagen. In diesem Fall sag ich sogar…DE. Es ist vollbracht meine Lieben, heute ist es OFFIZIELL! Heute erfolgt die PREMIERE der deutschen Version von @Diet_Training_by_ann. Das ist das Resultat von hunderten von Anfragen, die ich von euch erhalten habe und die ich nicht länger ignorieren konnte. Und, wisst ihr was ich euch noch verraten kann? DEUTSCHLAND ist erst der Anfang! Haltet die Daumen gedrückt. _____________________ 🔊APP IN GERMAN💥 In for an inch, in for a mile! Its finally here! OFFICIAL LAUNCH of my BOOK and Application @diet_training_by_ann …. in German!!💥💥💥💥 And you know what?? GERMANY is just the beginning! Keep your fingers crossed!🤛 ______________________ Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. W tym przypadku mówię.. DE. Stało się Kochani Dziś już OFICJALNIE! PREMIERA Aplikacji @Diet_Training_by_Ann w języku NIEMIECKIM!!💥💥💥 To efekt setek próśb, które do mnie docierały i których nie mogłam zostawić ot tak. I wiecie co Wam powiem? NIEMCY to dopiero początek! Trzymajcie kciuki🤛 ______ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #fit #workout #aplikacja #germany #deutchland #training

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Źródło: pomponik.pl / foto Instagram.com