Antek Królikowski dostał tort na urodziny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że…

Aktor Antek Królikowski nie tak dawno obchodził swoje urodziny, na których dostał dość nietypowy tort od swojej dziewczyny.

 

Antoni Królikowski znany może być szerszemu gronu odbiorców z takich produkcji jak: „Na Wspólnej”, „Bodo”, „Miasto 44” czy „Polityka”. Aktor występuje też w filmie „Bad Boy” Patryka Vegi, który za niedługo pojawić ma się w kinach.

 

17 lutego Antoni Królikowski obchodził swoje 31 urodziny i z tej okazji na początku tygodnia zorganizował imprezę. Wśród gości pojawiła się oczywiście jego ukochana Katarzyna Dąbrowska, która również pała się aktorstwem oraz nie zabrakło Alana Andersza. Oczywiście, jak to bywa w takich sytuacjach uczestnicy imprezy postanowili całym wydarzeniem pochwalić się na swoich social mediach.

 

Antoni Królikowski swój urodzinowy dzień rozpoczął od wrzucenia zdjęcia na Instagrama pod, którym dostał sporo życzeń oraz komplementów. Magda Lamparska napisała: „Wszystkiego co najlepsze! Niech się spełnia! Bądź najszczęśliwszy!” natomiast Tomasz Ciachorowski dodał „Żyj długo! I nie obniżaj lotów”.

 

View this post on Instagram

#birthday #selfie #31 🤭🐰

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

 

Relacja z całego przyjęcia urodzinowego aktora pojawiła się na jego instagramowym Stories. Tam obserwujący go użytkownicy mogli zobaczyć tort jaki dostał Antoni Królikowski od swojej obecnej partnerki Katarzyny Dąbrowskiej, z którą jeszcze nie tak dawno temu przebywał w Tajlandii na wakacjach. Wypiek był w kształcie królika, co miało być oczywiście nawiązaniem do nazwiska aktora.

 

Źródło: Instagram, plotek.pl

Foto: You Tube/Plejada