Atak na autostradzie! Agresor zaatakował jadącą rodzinę [WIDEO]

Niebezpieczne sytuacje na polskich drogach czy autostradach oraz wulgarne i agresywne utarczki pomiędzy uczestnikami ruchu to coś, co często internauci mogli widzieć już na publikowanych w internecie nagraniach zarejestrowanych przez kamerki samochodowe. Incydent, który miał miejsce na autostradzie S8 to kolejny przykład tego typu chamskiego zachowania. Sprawą zainteresowała się policja.

 

Wszystko rozegrało się na odcinku autostrady nieopodal miejscowości Wieluń w województwie łódzkim. Zarejestrowany materiał pochodzi z kamerki zamontowanej w samochodzie kierowcy, który podróżował wówczas wraz z żoną oraz 14-letnim synem.

 

Auto, którym przemieszcza się rodzina zostało zatrzymane przez stające przed nimi Porsche, z którego zaraz potem wysiadł agresywny mężczyzna próbujący wybić szybę w samochodzie nagrywającego tę sytuację kierowcy. Porsche miało angielskie numery rejestracyjne, więc nie jest wykluczone, że agresor jechał na miejscu pasażera.

 

Zatrzymał mnie i cały ruch, co mogło skutkować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto, a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić – zrelacjonował autor nagrania.

 

Nagranie zostało opublikowane na portalu YouTube. Udostępnił je również portal tvn24.pl, który poinformował też, że sprawą zajęła się policja. Co warte podkreślenia, Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie ma chcieć pociągnąć do odpowiedzialności zarówno agresywnego mężczyznę, który znajdował się w porsche, jak również człowieka, który nagrał i opublikował tę sytuację.

 

 

 

 

Źródło: gazeta.pl ; tvn24.pl ; YouTube/STOP CHAM