Badają motorówkę Woźniaka-Staraka! Pojawił się nowy trop

Od śmiertelnego wypadku producenta filmowego minęło już trochę czasu. Wciąż jednak trwa śledztwo. Teraz w motorówce w której płynął znaleziono nowe ślady.

Od śmiertelnego wypadku producenta filmowego – Piotra Woźniaka Staraka minęło już trochę czasu. Wciąż jednak trwa śledztwo. Teraz motorówce, w której płynął znaleziono nowe ślady.

 

Przypomnijmy, że Woźniak pływał motorówką. Motorówka nagle przewróciła się. Prawdopodobnie producent filmowy zaplątał się o śrubę motorówki, co spowodowało, że został mocno ranny. W ostatnim rejsie towarzyszyła mu 27-letnia mieszkanka Łodzi, która jak dowiedział się Super Express była nowo poznaną koleżanką w dzień wypadku.

 

Jak informuje Twój Kurier Olsztyński pojawiły się nowe ślady.  Podobno znaleziono biały proszek, jednak nie są to informacje potwierdzone. TKO nieoficjalnie doniósł, że była to kokaina.

 

Z uwagi na dobro śledztwa, Prokurator Okręgowy nie udziela innych informacji dotyczących śledztwa w sprawie zaistniałego w dniu 18 sierpnia 2019r. wypadku na jeziorze Kisajno, poza przekazywanymi w oficjalnych komunikatach.

-powiedział Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

 

Źródło: nczas.com, Twój Kurier Olsztyński