Batman dzieli się papierem toaletowym [WIDEO]

W momencie, gdy sytuacja nie była jeszcze aż tak poważna okazało się jaki towar odgrywa znaczącą rolę w momencie izolacji. Ludzie zaczęli masowo wykupować żywność oraz papier toaletowy. Artykuł ten bardzo szybko schodził ze sklepowych półek, a ślad po nim nawet nie pozostał. Atak pandemii pokazuje jednak, że po zwycięskiej bitwie o towar można się nim podzielić. Ludzkie odruchy względem drugiego człowieka są dziś w szczególnej cenie. Batman rozdający papier toaletowy wpisał się w tą wizję, a także wzbudził sympatię i uśmiech.

 

Na nagraniu widać jak mężczyzna w przebraniu Batmana ratuje osoby, którym skończył się papier toaletowy. Postać ta znana jest z pomagania innym ludziom, lecz Batman z nagrania w odróżnieniu od pierwowzoru spełnił swoją misję w dzień.
Mężczyzna z nagrania faktycznie wygląda na bohatera, gdyż niesie pomoc, która w czasach pandemii jest szczególnie ważna.

 

 

W tym niełatwym czasie bardzo łatwo zostać bohaterem poprzez ograniczanie swoich wyjść z domu oraz wsparcie tych, którzy sami nie mogą zadbać o zaspokajanie swoich potrzeb.

 

Źródło: eskarock.pl

Źródło fot.: Wikimedia Cammons, You Tube/[Abderrahim MOUALLIM]