Biedroń niczym bohater filmu akcji. Uratował 2-letnie dziecko z płonącego pojazdu

Roberta Biedronia można lubić lub nie, jednak jego postawę trzeba zdecydowanie docenić. Lider Wiosny wydostał z płonącego samochodu poszkodowanego kierowcę wraz z jego dwuletnim synem, a następnie schronił ich w swoim volkswagenie aż do przyjazdu straży pożarnej. 

 

Do wypadku miało dojść w miejscowości Tabor (woj. mazowieckie). To właśnie tam w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do groźnie wyglądającego incydentu. Zanim na miejscu pojawiła się Ochotnicza Straż Pożarna Regut – okazało się, że miejscu znakomicie ze swojej roli wywiązał się świadek zdarzenia – Robert Biedroń.

 

O całym zajściu i bohaterskiej postawie lidera Wiosny poinformowali sami strażacy na swoim Facebooku.

 

„Trzeba pochwalić postawę tego Pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na dk 50 w miejscowości Tabor. Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim volkswagenie i jak prawdziwy strażak ruszył na płonący samochód z gaśnicą. Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję. Kto poznaje tego Pana?” – napisano.

 

Trzeba pochwalić postawę tego Pana który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w…

Gepostet von OSP REGUT am Montag, 7. Oktober 2019

 

Mimo wszystko, patrząc na komentarze zdania są podzielone. Niektórzy widzą w tym ustawkę przed wyborami, inni super zachowanie polityka.

Źródło: interia.pl, Facebook (OSP Regut)

Foto: zdjęcie poglądowe/YouTube.com