Borys Szyc dostaje coraz więcej gróźb. Aktor pokazał wiadomości

W związku z premierą filmu „Nic się nie stało” i słowami Sylwestra Latkowskiego Borys Szyc dostaje coraz więcej gróźb. Część tych wiadomości udostępnił na swoim Instagramie.

Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu Borys Szyc opublikował oświadczenie w związku ze słowami Sylwestra Latkowskiego po premierze filmu „Nic się nie stało”. Więcej przeczytać o tym możecie poniżej.

 

Porażające oświadczenie Borysa Szyca. Aktor odpowiada na film „Nic się nie stało”

 

W oświadczeniu tym popularny aktor wspomniał, że w związku ze słowami Sylwestra Latkowskiego wielu ludzi pisze teraz do Szyca „ohydne rzeczy”. Część wiadomości jakie dostaje udostępnił on na swoim Insta Story podpisując je jako „Próbka twórczości od rodaków po słowach Latkowskiego…”.

 

Część użytkowników Instagrama dosłownie nazywała aktora „Je***** pedofilem”, inni w wyjątkowo ordynarny sposób natomiast życzyli mu śmierci i nawiązywali do udostępnionych przez niego zdjęć jego niedawno urodzonego syna. Więcej wiadomości o tej treści możecie znaleźć na Instagramie aktora.

 

Borys Szyc zapowiedział już, że pozwie Sylwestra Latkowskiego za jego słowa na antenie TVP 1. Reżyser wówczas powiedział: „Chciałbym zacząć od jednego, od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz… Chciałbym, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, czego robiłeś, a czego nie robiłeś. Jesteś dobrym aktorem, potrafić grać. Grasz na wrażliwych strunach, czas może wreszcie, żebyś powiedział prawdę? Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań, które tam mignęły”.

Foto: You Tube/ Mówiąc Inaczej (zrzut ekranu)