Brawurowe zatrzymanie w centrum miasta! Sceny niczym z filmu akcji [WIDEO]

Ochroniarze jednego z klubów w Zielonej Górze kilka dni temu pobili niewinnego mężczyznę. Myśleli, że pozostaną bezkarni, jednak policja szybko ich znalazła i w brawurowy sposób zatrzymała w centrum miasta. 

 

W jednym z klubów w Zielonej Górze ochroniarze skatowali mężczyznę. Bili pięściami, kopali oraz uderzali go pałką, nawet w momencie w którym leżał już na ziemi. Ofiara została przewieziona do szpitala.

 

Sprawcy z pewnością nie spodziewali się, że wymiar sprawiedliwości dosięgnie ich tak szybko. Już kilka dni po zdarzeniu zatrzymano podejrzanych w różnych częściach Zielonej Góry. Jak informuje portal o2.pl ochroniarze to mężczyźni w wieku od 34 do 52 lat.

 

Jak informuje policja, zatrzymania musiały być niespodziewane i dynamiczne. Jednego dnia zatrzymano 5 mężczyzn, jednak do najbardziej brawurowej akcji doszło w samym centrum miasta. Dwaj z mężczyzn zatrzymano w samochodach na jednej z zielonogórskich ulic.

 

Sprawcom pobicia grozi do 3 lat więzienia. Jeden z mężczyzn trafił do aresztu na 3 miesiące. Ponadto każdy z nich musi zapłacić pokrzywdzonemu 10 tysięcy złotych.

 

Poniżej nagranie z brawurowego zatrzymania:

 

 

Źródło: Policja.pl