Brutalny gwałt na chorej umysłowo Niemce. Sprawcami 12 i 14 letni imigranci! Pobili ją i nagrali

Wyjątkowo okrutnego gwałtu na młodej, lekko upośledzonej umysłowo Niemce dokonała piątka nieletnich imigrantów. Wszyscy zostali zatrzymani, dziewczyna przeżyła mimo licznych obrażeń.

 

Do zbrodni doszło w ubiegły piątek w niewielkiej miejscowości Mülheim an der Ruhr. To miasteczko położone w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia.

 

Młoda Niemka znajdowała się na dworze ze swoim znajomym. Gdy chłopak się od niej oddalił pojawił się znajomy dla ofiary 14-letni imigrant, najprawdopodobniej z Bułgarii. To właśnie on zachęcił dziewczynę do spaceru, razem udali się w stronę pobliskiego lasu. Należy podkreślić, że ofiara jest lekko chora umysłowo, choć mediom nie wiadomo co dokładnie jej dolega.

 

W lasku czekała już 4 znajomych pierwszego sprawcy. Wszyscy są imigrantami w przedziale wiekowym 12-14 lat. Wiek napastników poraża opinię publiczną w Niemczech. Chłopcy zmusili kobietę do seksu oralnego, w międzyczasie pobili ją i przez dłuższy czas gwałcili.

 

Dziewczyna pozostawiona w lesie miała liczne obrażenia zewnętrzne i wewnętrzne na ciele. Znalazła ją inna kobieta która powiadomiła odpowiednie służby. Wtedy młodej Niemce udzielono niezbędnej pomocy, a policja szybko namierzyła sprawców zdarzenia.

 

Jednakże… dwóch z nich wypuszczono do domów gdyż zgodnie z prawem RFN są zbyt młodzi by mogli przebywać w areszcie. Sprawą zajmie się w ich przypadku sąd rodzinny. Zbrodnia wywołała w Niemczech wielkie oburzenie. Mimo, iż do przestępstw imigranckich dochodzi notorycznie, okoliczności i wiek sprawców zszokował społeczeństwo.