Bulwersujący wpis Hartmana o tragedii na Giewoncie! „Krzyż nadal zabija!” [FOTO]

Dziś w godzinach popołudniowych Polskę obiegła straszna informacja o śmierci turystów na Giewoncie. Podczas gdy ludzie łączą się we współczuciu i modlitwie, lewicowy publicysta Jan Hartman wykorzystał sytuację do wstrętnego ataku na wiarę i krzyż.

 

O tragedii na Giewoncie informowaliśmy na Prosto z Mostu jako jedni z pierwszych. Po upływie paru godzin wiemy już, że w wyniku uderzania pioruna śmierć poniosło 4 turystów, a wielu zostało rannych. TOPR prowadzi wciąż akcję ratunkową.

 

Jak poinformował portal wPolityce, na miejsce zdarzenia pilnie udał się premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu chce osobiście nadzorować akcję i wspierać rodziny poszkodowanych w trudnych chwilach.

 

 

Jak nierzadko bywa, głośną sytuację do absurdalnego ataku na kościół i krzyż wykorzystała radykalna lewica. Publicysta portalu Polityka Jan Hartman, napisał na Twitterze, że „krzyż nadal zabija”.

 

Zatem za śmierć w wyniku uderzenia pioruna, lewicowy autorytet oskarża krzyż i w domyśle zapewne wiarę chrześcijańską. To bulwersujące nie tylko ze względu na brak powiązania krzyża z pogodą, ale wykorzystanie tak przykrej tragedii do ataku na chrześcijan, czyli przytłaczającą większość Polaków.

 

Co więcej, Hartman domaga się usunięcia go z Giewonta. To żądanie pozostawiamy bez komentarza.

 

 

źródło: Twitter.com