Były piłkarz Legii Warszawa aresztowany z powodu zorganizowanego przyjęcia!

Były piłkarz Legii Warszawa Aleksandar Prijović został aresztowany przez serbską policję. Złamał on zakaz zgromadzeń obowiązujący w jego kraju.

 

Z początkowych informacji medialnych jakie docierały na temat występku Aleksandara Prijovicia wynikało, że złamał on wraz z małżonką obowiązująca w Serbii godzinę policyjną. Z powodu koronawirusa w tym kraju zakazano wyjść z domu bez ważnego powodu po 17.  Jak się jednak później okazało były piłkarz Legii Warszawa aresztowany został z innego powodu. Złamał on zakaz zgromadzeń, gdyż wspólnie z małżonką udał się do kawiarni, by tam spotkać się w kilkunastoosobowym gronie osób.

 

Aleksandar Prijović wraz z innymi zgromadzonymi osobami został zatrzymany przez policję i przewieziony na komisariat. Tam postawiono mu zarzuty i kilka godzin później serbskie media pisały już o tym, że 29-latek został skazany na trzymiesięczny areszt domowy po złożeniu zeznań i przyznaniu się do winy.

 

Serb obecnie występuje w lidze arabskiej w zespole Al. Ittihad. Wrócił on do swojego kraju z powodu zawieszenia rozgrywek piłkarskich w Arabii Saudyjskiej. Wszystko wskazuje na to, że Prijović w Serbii zostanie jeszcze minimum trzy miesiące.

 

Aleksandar Prijović w Legii Warszawa wystąpił w 72 spotkaniach, strzelając 24 bramki i 13 razy asystując. Ze stołecznego klubu przeszedł do PAOK-u Saloniki, a z greckiego klubu trafił właśnie do Arabii Saudyjskiej.

 

Źródło: Super Express

Foto: You Tube/ Legia Warszawa (zrzut ekranu)