Cały czas trwa walka o życie Pawła Królikowskiego. Aktor wyznał, że…

Życie aktora – Pawła Królikowskiego nie jest ostatnio usłane różami. Jego ciągłe problemy ze zdrowiem są nie do pozazdroszczenia. Cały czas trwa walka o jego życie. Aktor wyznał, że…

Aktor Paweł Królikowski ciągle ma jakieś problemy ze swoim zdrowiem. Kilka lat temu wykryto u niego tętniaka mózgu. Wydawać się mogło, że aktor powoli wraca do zdrowia jednak jakiś czas temu znów trafił do szpitala. Okazało się, że wykryto u niego krwiaka, który pojawił się w wyniku przebytej operacji neurochirurgicznej.

 

Królikowski w jednym z wywiadów powiedział, że w trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie swojej żony. Dodał również, że nie poradziłby sobie gdyby nie wiara w Boga. Jego zdaniem życie jest darem, którego ludzie nie szanują dokonując aborcji lub eutanazji.

 

Wielu nie potrafi bronić się przed pokusami świata, wielu nie ma ich świadomości. (…) jak młody człowiek siądzie na motor i pojedzie sto kilometrów na godzinę, to poczuje rozkosz i zwiększy prędkość do stu pięćdziesięciu. Jak się oswoi z tą prędkością, zwiększy ją do dwustu, a potem do trzystu. Aż w pewnym momencie nie wyhamuje.

-powiedział aktor kilka lat temu w jednym z wywiadów.

 

Zdarzało mi się w życiu wykonywać różne zawody. Aktorstwo jest jednym z takich zajęć, które wykonywałem i wykonuję w życiu, ale każda działalność, każde człowiecze dzieło, najmniejsze nawet, zaczyna się od modlitwy.

-dodał.

 

Stwierdził, że wiara jest źródłem, z której artysta czerpie radość, a on sam nie byłby w stanie żyć bez wiary.

 

Ja tak jestem zrobiony przez Pana Boga na tym świecie, że bez wiary nie umiałbym żyć.

-zakończył.

 

My życzymy Pawłowi Królikowskiemu dużo zdrowia.

 

Źródło: aleteia.org

Foto: zrzut ekranu/ YouTube