Centrum zrujnowane przez polskich chuliganów! Bójka zmieniła się w wojnę [WIDEO]

Dziesiątki osób zatrzymanych przez policję po wczorajszej bójce w centrum Bratysławy. Doszło do starcia kibiców Cracovii i Ajaxu Amsterdam z kibicami Lewski Sofia.

 

Do spotkania kibiców doszło wczoraj w Bratysławie. Dzisiaj obie drużyny grają w  Lidze Europy. Cracovia zagra mecz z Dunajską Stredą, a Lewski Sofia z Rużomberokiem. Do starcia kibiców doszło wczoraj wieczorem, kiedy to podczas zwiedzania centrum miasta grupy spotkały się. Po stronie kibiców krakowskiej drużyny stanęli także kibice Ajaxu Amsterdam.

 

Spotkanie szybko przerodziło się w walkę. Jak widzimy na filmach oraz zdjęciach publikowanych w internecie mężczyźni niszczyli ulice i ogródki restauracyjne, rzucali stoły i krzesła na siebie. Jak podaje portal aktuality.sk na miejscu były nawet dwie eksplozje, a ludzie ulicy uciekali ze strachem. 

 

W walce brało udział łącznie ponad 100 osób. Według policji 80 z nich, w tym polscy kibice zostało zatrzymanych przez policję. Poniżej filmy z bijatyki:

 

Posledné info, ktoré od vás dostávame.BITKA NA VENTÚRSKEJ:EDIT: Pobili sa fanúšikovia družby klubov Cracovia Krakow a Ajaxu Amsterdam – Cracovia hrá zajtra v Dunajskej Strede na jednej strane a Bulharov z Levski, ktorí hrajú zajtra v Ružomberku.SPRACÚVAME TIEŽ ĎALŠIE VIDEÁ, len trochu nestíhame.Ak viete viac, píšte do komentu.

Gepostet von Zomri am Mittwoch, 10. Juli 2019