Co za barbarzyństwo pary lesbijek! Wykastrowały, a następnie zabiły 9-latka

Do przerażającej zbrodni doszło w brazylijskim mieście Samambaia, w którym to para lesbijek brutalnie zamordowała 9-letniego syna jednej z nich. Ciarki w tej historii powoduje jeszcze jeden fakt: Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno rok wcześniej wykastrowały chłopca.

 

Według informacji przekazanych przez brazylijskich śledczych: 27-letnia matka oraz jej 12 miesięcy starsza partnerka zamordowały 9-latka w trakcie, gdy ten spał. Kobiety kilkukrotnie dźgnęły go nożem.

 

Dla lesbijskiej pary nie było to jednak wystarczające. Ciało chłopca znaleziono rozczłonkowane w dwóch szkolnych torbach na boisku szkolnym, w miejscu gdzie dzieciaki grały w piłkę. Z informacji tamtejszej gazety „O Tempo”, obrażenia na niektórych fragmentach ciała miały oznaczać, że kobiety próbowały wcześniej pozbyć się ciała… spalając je na grillu!

 

Okrucieństwo tej historii jest tym większe, że chłopiec oraz jego rok młodsza siostra zostały uprowadzone przez parę lesbijek. Matka straciła prawo opieki nad nimi, na rzecz ojca.

 

Najczęstszą teorią według brazylijskich mediów – o ile można takie okrucieństwo w ogóle jakoś określać –  jest motyw czarnej magii oraz obrzędów satanistycznych.

 

Źródło: Super Express (se.pl)

Foto: Twitter.com