Córka polskiej gwiazdy zakażona koronawirusem?

Kasia Kowalska umieściła na Instagramie nagranie zawierające smutną wiadomość. Piosenkarka wyjaśniła w chwytającym za serce nagraniu stan w jakim obecnie znajduje się jej córka. Nagranie zawierało również apel, aby młode osoby nie opuszczały domów w okresie pandemii koronawirusa. 

 

Wokalistka za pośrednictewm Instagrama poinformowała, że jej 23-letnia córka znajduje się w szpitalu. Dziewczyna obecnie przebywa w Aglii, gdzie mieszka i studiuje. Wideo było badzo emocjonalne i z pewnością wiele kosztowało artystkę, lecz mimo to postanowiła ostrzec fanów przed niebezpieczeństwem. Kobieta nie wyraziła się konkretnie w kwestii stanu swojej córki, ale z relacji można wnioskować, że jest ona zarażona koronawirusem.

 

W piątek gwiazda została zapytana telefonicznie, czy zgadza się na intubację córki, która przebywa w Anglii.

W nagraniu, które zniknęło z sieci Kasia Kowalska mówiła: Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne. Do nagrania tego filmiku zainspirował mnie jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Prosił, abym przemówiła do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje.
Nie potrafię płakać, choć dzisiaj już wiele godzin przepłakałam – dodaje łamiącym głosem Kasia Kowalska. Na końcu nagrania jeszcze raz podkreśla: Także kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu.

Jak widać koronawirus może zaatakować każdego, a więc warto wziąć sobie na poważnie zakazy i ostrzeżenia. Sytuacja związana z epidemią bardzo szybko rozwija się na całym świecie. Trzeba stosować się do zaleceń, gdyż lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

 

 

Źródło: rmf24.pl

Źródło fot.: Flickr