Córka światowej sławy reżysera chce występować w filmach dla dorosłych

W rozmowie z dziennikiem „The Sun” 23-letnia córka popularnego reżysera Stevena Spielberga oraz aktorki Kate Capshaw postanowiła, że chce grać w filmach dla dorosłych.

 

Mikaela Spielberg córka sławnego reżysera Stevena Spielberga, który stworzył m.in. takie filmy jak: „Park Jurajski”, „Szeregowiec Ryan”, „Szczęki”, czy „Poszukiwacze zaginionej Arki” stwierdziła, że chce występować w filmach pornograficznych. Jak sama przyznała w rozmowie z „The Sun” jej rodzice po usłyszeniu tej informacji byli „zaintrygowani, ale nie źli”.

 

Mikeala Spielberg przyznała, że w dzieciństwie się nad nią znęcano choć nie robił tego nikt z rodziny. W związku z przemocą jaką miała doświadczyć jak sama twierdzi popadła w kłopoty natury psychicznej oraz alkoholizm. Do tego zaczęła mieć egzystencjalne przemyślenia oraz zastanawiać się „co to znaczy mieć ciało i funkcjonować w nim bezpiecznie”? Pod wpływem tych rozważań Mikeala zdecydowała się na występowanie w filmach dla dorosłych. Stwierdziła, iż „zmęczył mnie fakt, że nie mogę skapitalizować swojego ciała.  Zmęczyło mnie mówienie mi, że mam nienawidzić swojego ciała. I zmęczyło mnie to, że robię codziennie coś, co mnie nie satysfakcjonuje”.

 

Do tego wszystkiego córka Stevena Spielberga chce uzyskać licencje pracownicy seksualnej i podjąć się fachu striptizerki. Jak sama przekonuje wie, że to co będzie robić, sprawi satysfakcje niektórym ludziom jednak zaznacza, że nie będzie czuła się z tego powodu wykorzystywana.

 

Źródła: The Sun, Onet

Foto: You Tube/ NYOOOZ TV