Czy to znak?! Niesamowite zjawisko uchwycone z satelity. Chmury nad Bałtykiem utworzyły… [FOTO]

Ludzie od zawsze doszukują się pewnych ukrytych znaków i przekazów chcąc wyjaśnić poszczególne zjawiska. Często do takich sytuacji dochodzi, a my nie jesteśmy ich w stanie logicznie wytłumaczyć. Dziś, w dobie pandemii również szukamy pewnych znaków, jeden z nich być może właśnie się ukazał.

 

 

Do takiej niezwykłej sytuacji doszło właśnie dzisiejszego poranka nad morzem Bałtyckim. Chmury ułożyły się bowiem w kawałek ludzkiej twarzy w sposób niezwykle realistyczny. Niektórzy zapewne uznają to za przypadek, inni będą to tłumaczyć ingerencją Boga i znakiem dla ludzi. Niezależnie od tego do, której grupy ludzi należycie, musicie przyznać że nie jest to codzienny widok.

 

 

W odróżnieniu do ostatniego niesamowitego zjawiska, które miało miejsce w Watykanie w czasie przemówienia Papieża Franciszka, tym razem chmury ułożone w charakterystyczny kształt można było widzieć z nieba, a nie z ziemi.

 

 

By zobaczyć fragment twarzy, który stworzyły chmury musicie przypatrzeć się dokładnie fragmentowi Bałtyku tuż ponad granicami lądowymi naszego państwa.

 

 

 

 

Przybliżenie na wspomniany fragment tutaj:

 

 

 

Obraz pochodzi z serwisu „sat24” który rejestruje obraz satelitarny na żywo, nie ma więc możliwości aby owe zdjęcia były spreparowane. Jeżeli sami chcecie zobaczyć to niesamowite ułożenie chmur, musicie wejść pod ten adres:

https://bit.ly/3c2Cfkq

oraz zaznaczyć iż chcecie wyświetlić obraz z dnia 08.04.2020 z godziny 7:45.

 

 

Jeżeli nie czytaliście jeszcze o wspomnianym przez nas przypadku z Watykanu to możecie zrobić to tutaj:

Najświętsza Maryja ukazała się nad Rzymem? Mamy nowe informacje [WIDEO]

 

 

Źródła:

https://pl.sat24.com/pl

facebook/@ciekawostkawka

Fot.: Flickr