Disneyland zamienił się w pole bitwy. Nie takich atrakcji spodziewały się dzieci (Wideo)

Do parku rozrywki Disneyland w Anaheim w stanie Kalifornia przyjeżdżają rodziny z dziećmi pragnące spędzić wesoło czas na rozrywce. Atrakcji nie brakuje w tym miejscu, jednak jedna z nich zaskoczyła wszystkich. W pewnym momencie, rozpoczęła się prawdziwa bitwa między członkami będącej tam rodziny…

 

Cała sytuacja została zarejestrowana na kamerze. Widoczna na nagraniu kobieta napluła swojemu bratu w twarz, czym kompletnie rozwścieczyła mężczyznę. Rozpoczął on prawdziwą ofensywę, a do bójki włączyli się również inni członkowie rodziny. Zdecydowanie najbardziej agresywny ze wszystkich był opluty mężczyzna, a rozdzielić próbowała go nawet kobieta na wózku inwalidzkim.

 

 

Całe zajście wygląda dość dramatycznie. W tle tej batalii spacerują rodziny z małymi dziećmi, które na pewno nie takich widoków spodziewały się w Disneylandzie. Do walki musiała wkroczyć straż parku, a następnie na miejsce została wezwana policja.

 

Funkcjonariusze sprawdzają, czy w sprawie można postawić zarzuty dotyczące zakłócenia spokoju publicznego, a nawet przemocy domowej. Głównym dowodem w sprawie jest wideo, ponieważ trudno przypuszczać, że członkowie rodziny – mimo nawet takiego zajścia – będą „wsypywać” się nawzajem.

 

Źródło: wprost.pl, YouTube.com

Foto: Zdjęcie poglądowe/YouTube.com