Dramat polskiej pielęgniarki w Niemczech. Została uprowadzona przez byłego partnera

47-letnia Jolanta Krawczyk została porwana przez dwóch mężczyzn w miejscowości Aspach koło Stuttgartu na południu Niemiec. Niemiecka i francuska prowadzi poszukiwania i apeluje o rozsądek, ponieważ jednym z porywających ma być niebezpieczny 51-latek z Polski.

Według informacji przekazanych przez rzecznika komisariatu policji okręgu Aalen – do porwana doszło w ubiegły poniedziałek. 47-latka  została prawdopodobnie uprowadzona przez byłego partnera Macieja Iwańczyka i jego kolegę 23-letniego Krzysztofa Trzesickiego

„Zabezpieczone w samochodzie ślady wskazują na zastosowanie przemocy” – powiedział Kroetz. „Jeden z porywaczy – Maciej Iwańczyk jest niebezpieczny: zachowuje się agresywnie i ma problemy psychiczne. Dlatego apelujemy do potencjalnych świadków, żeby nic nie robili na własną rękę, tylko wzywali policję” – zaapelował funkcjonariusz.

Z informacji śledczych wynika, że Jolanta Krawczyk niedawno zakończyła relację z Iwańczykiem, zgodziła się jednak na ostatnie spotkanie, na które podejrzany przyjechał z Polski. Prawdopodobnie mężczyzna wykorzystał tę okazję, żeby porwać byłą partnerkę.

Źródło: Interia.pl

Foto: