Dwóch pseudokibiców ucieka przed policyjnym pościgiem. Doprowadzają do wypadku drogowego (WIDEO)

Dwaj pseudokibice nie zatrzymali się samochodem do policyjnej kontroli. Postanowili spróbować ucieczki przed funkcjonariuszami, która skończyła się wypadkiem drogowym.

 

Do całego zdarzenia doszło w Lublinie. Kryminalni i policjanci z drogówki chcieli zatrzymać do kontroli jadące od strony Kraśnika audi. Funkcjonariusze podejrzewali, że pojazdem tym przewożone są narkotyki.

 

Próby zatrzymania przez mundurowych pojazdu spełzły jednak na niczym. Kierowca zignorował dawane mu sygnały dźwiękowe oraz świetlne i zaczął uciekać. Podczas ucieczki, którą zarejestrowały policyjne kamery mężczyzna prowadzący audi próbował poboczem wyprzedzić busa. Podczas tego manewru kierowca kilkukrotnie uderzył w busa i nawet przez chwile znalazł się w rowie. Mimo tego nie zaprzestał ucieczki.

 

Uciekający z dużą prędkością wjechali na skrzyżowanie. Nie udało im się wyrobić na zakręcie i uderzyli samochodem w metalowe barierki. Z audi wydostało się wówczas dwóch mężczyzn i kontynuowali ucieczkę pieszo. Policjanci jednak zdołali ich złapać.

 

Policyjny pościg za audi

Wczoraj w Lublinie 😮Już wiadomo, dlaczego dwaj młodzi mieszkańcy Lublina w taki sposób uciekali przed policją ➡️ https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/juz-wiadomo-dlaczego-panowie-w-audi-szalenczo-uciekali-przed-policja-zobacz-poscig-wideo,n,1000267113.html

Gepostet von Dziennik Wschodni am Dienstag, 26. Mai 2020

 

Jak się okazało uciekającymi było dwóch pseudokibiców z Lublina. Kamil W. oraz Gabriel B. Obydwaj dobrze znani policji i wchodzący już wcześniej w konflikty z prawem. W samochodzie przewozili 3 kg marihuany. Za czyny jakich się dopuścili grozi im do 5 lat więzienia.

 

Źródło: Dziennik Wschodni

Foto: Facebook/ Dziennik Wschodni