Działacz polskiej, prawicowej partii pozwany za…”xD”?! Jest komentarz w sprawie

Czy ktoś wystąpił o pozew za użycie „xD”? Tak twierdzi działacz prawicowej, polskiej partii. Pojawił się już komentarz w sprawie. 

Mowa tutaj o Pawle Wyrzykowskim – znanym działaczu partii KORWiN oraz Konfederacji. Jakiś czas temu udzielił wywiadu dla portalu Najwyższy Czas, w którym wypowiedział się na temat pozwu, który złożyła mu była działaczka Konfederacji, działaczka pro life – Kaja Godek.

 

Przynajmniej dostała lepszy okręg niż Siedlce xD

-tak brzmiał komentarz Pawła Wyrzykowskiego, który jak sam twierdzi właśnie za to zdanie otrzymał pozew z kodeksu karnego.

 

Jak informuje Najwyższy Czas kiedy został zapytany o szczegóły stwierdził, że na razie nie chce niczego zdradzać, gdyż sprawa jest w toku.

 

Dodał, iż Kaja obraziła się na niego za konwencję w Radomiu.

 

Mogę zdradzić, że chodzi o organizację konwencji regionalnej w Radomiu, w wyborach do europarlamentu. Nie było komu znaleźć sali, ja zostałem poproszony o pomoc. Początkowo odmówiłem, ponieważ moja narzeczona leżała w szpitalu i musiałem być przy niej. To co się działo później, to […] może pani Kaja Godek pójdzie po rozum do głowy i zejdzie z piedestału megalomanii. 

-zaznaczył.

 

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

 

Źródło: nczas.com

Foto: facebook.com/ Paweł Wyrzykowski