Fani będą załamani! Paweł Królikowski zdecydował, że…

Paweł Królikowski ma teraz spore problemy ze zdrowiem. Jak widać jego życie nie jest usłane różami. Jego fani będą załamani. Teraz zdecydował, że…

Życie Pawła Królikowskiego ostatnimi czasy nie jest usłane różami.

 

Przypomnijmy, że kilka lat temu wykryto u niego tętniaka mózgu. Wszyscy myśleli, że aktor powoli wraca do zdrowia jednak jakiś czas temu znów trafił do szpitala. Okazało się, że wykryto u niego krwiaka, który pojawił się w wyniku przebytej operacji neurochirurgicznej.

 

Aktor wciąż walczy o swoje zdrowie oraz odzyskanie dawnej energii. Teraz jednak zdecydował się na radykalny krok, w związku z którym jego fani chyba nie będą specjalnie zadowoleni.

 

Jak poinformował Paweł Królikowski postanowił zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa w Związku Artystów Scen Polskich (ZASP).

 

Paweł Królikowski na razie wciąż przebywa w szpitalu. Zdrowie jest dla niego teraz najważniejsze i czeka go bardzo rehabilitacja.

 

Oficjalne stanowisko podamy, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu.

-tak sprawę skomentowała Izabela Kuzyszyn z ZASP.

 

Dziennikarze o zaistniałą sytuację zapytali także aktorkę Małgorzatę Kożuchowską znaną głównie z takich seriali jak „Rodzinka.pl” czy „M jak miłość”, ale i ona nie za bardzo chciała wypowiadać się w tej sprawie, dlatego na pytanie dziennikarzy odpowiedziała w sposób dosyć wymijający.

 

Musimy spotkać się i ustalić komunikat prasowy.

-odpowiedziała Kożuchowska.

 

Sprawę skomentował też były prezes ZASP – Olgierd Łukaszewicz.

 

Królikowskim powodowały względy zdrowotne, bo praca prezesa to robota na pełen etat. A w takiej sytuacji, to najzwyczajniej w świecie niewykonalne.

-zaznaczył.

 

Dopiero w czerwcu tego roku będzie wiadomo kto zostanie nowym prezesem ZASP.

 

My życzymy Pawłowi Królikowskiemu bardzo dużo zdrowia.

 

Źródło: Super Express, Fakt

Foto: zrzut ekranu/YouTube