Fatalna wiadomość dla pedofilów! Będą ich kastrować

Na Ukrainie będą kastrować pedofilów.

Ostatnio Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła ustawę, dzięki której wszyscy pedofile będą poddawani chemicznej kastracji. Projekt poparło 247 osób, z 450. Uchwałę zaproponowała ukraińska partia Radykalna.

Jak się okazuje na Ukrainie zniesiono karę śmierci. Co oznacza, że ani kara śmierci ani dożywocie nie jest przewidziane w ukraińskim prawie. Twierdzi się, także, że więzienie nie jest dobrą karą, gdyż nie wiadomo czy po wyjściu z więzienia gwałciciel nie wróci do swoich zajęć.

Ponadto pedofile zostaną wpisani do ogólnokrajowego rejestru pedofilów. Każdy obywatel będzie mógł go przeglądać.

Na początku chciano, by do rejestru dostęp mieli tylko upoważnieni tj. pracownicy służb bezpieczeństwa i oświaty, jednakże nie został on przegłosowany.

Przypomnijmy, że kastracja pedofilów istnieje w takich państwach jak: Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Niemcy, Dania, Norwegia, Kanada oraz Izrael.

W Polsce o takie rozwiązanie apelowała znana, działaczka społeczna i polityk – Miriam Shaded (prezes Fundacji Estera ratująca prześladowanych chrześcijan, startowała także w wyborach do sejmu polskiego w 2015 roku z list partii KORWiN). Myślimy jednak, że taka uchwała nie zostanie uchwalona. Przynajmniej ze względu na opór lewicowych działaczek.

Popieracie taki typ kary?

Źródło: nczas.com

Foto: Pixabay.com