Godlewska znów szokuje. Tym razem jej występu naprawdę da się słuchać! [WIDEO]

Małgorzata Godlewska ma dla fanów nową propozycję. Tym razem śpiewa „Być kobieta”, hitowy utwór Alicji Majewskiej. Najciekawsze jest to, że tym razem wg internatów jej występu naprawdę da się słuchać.

 

„W końcu coś co można oglądać z dźwiękiem” – brzmi jeden z najpopularniejszych komentarzy pod filmem Gosi Godlewskiej na portalu Youtube. Artystka tym razem podzieliła fanów, gdyż dotychczas zaliczała solidarny, a zwłaszcza solidny hejt. Jednak cover „Być kobietą” zebrał wyjątkowo wiele pozytywnych komentarzy. Czy to może oznaczać przełom?

 

„bez tych czerwonych ust duzo lepiej i grzywka pasuje sukienki dobrane spoko” – zwraca uwagę inny użytkownik. Oczywiście towarzyszy temu wiele negatywnych komentarzy, jednakże widzowie dostrzegają światełko w tunelu. Tym razem Małgorzata Godlewska odpuściła ekscentryczny makijaż i zrezygnowała z dotychczasowej techniki śpiewu. Efekt? Jej film po raz pierwszy zdobył więcej polubień niż tzw. „łapek w dół”. Przewaga pozytywnych ocen to aż kilkaset kliknięć.

 

Godlewska zdecydowała się także odpuścić kontrowersje jak w poprzednich przypadkach. Po mundialowej piosence internet zawrzał i wiele osób zarzucało wówczas jeszcze duecie sióstr Godlewskich profanacje barw narodowych. Tym razem artystka postawiła na suknie i stonowany – jak na nią rzecz jasna – teledysk.

 

To już przeszło dwa lata amatorskich występów Małgorzaty, od pamiętnego coveru pada śnieg, którym przebojem weszła z siostrą w internet. Po udanym, jak można ostrożnie oszacować ten występ, zapewne czekają nas kolejne piosenki Gosi Godlewskiej.

 

Jak Waszym zdaniem wypadła piosenkarka amatorka? Oceńcie sami: