Gwiazdy Disco Polo zaczynają wakacyjne żniwa. Kto zarobi najwięcej?

„Nikt nie słucha, każdy zna”. Te słowa najlepiej oddają zapotrzebowanie na muzykę disco polo w naszym kraju. Rozpoczynające się wakacje to okres, w którym muzycy specjalizujący się w tym gatunku muzycznym zarabiają prawdziwe krocie.

 

Koncerty, festyny, dożynki – cokolwiek się nie pojawi na horyzoncie, w menu musi być chociaż jeden przedstawiciel rozrywkowej muzyki. Niektórzy zagrają przez najbliższe dwa miesiące nawet po kilkadziesiąt koncertów, co oznacza gigantyczne pieniądze.

 

W rankingu najlepiej zarabiających za jeden koncert gwiazd disco polo na samym szczycie oczywiście znajduje się król tej muzyki – Zenek Martyniuk. Charakterystyczny wokalista za jeden występ bierze… aż 40 tysięcy złotych. Niewiele mniej, bo 30 tysięcy trzeba zaoferować za parę hitów zespołowi Boys.

 

W granicach od 25 do 30 tysięcy trzeba zapłacić takim zespołom jak – Weekend, Mig After Party. W dalszej kolejności są jeszcze Tomasz Niecik, Piękni i Młodzi oraz Czadomen.

 

W zestawieniu musi znaleźć się również Sławomir. Twórca przeboju „Miłość w Zakopanym” za jeden koncert życzy sobie nawet 40 tysięcy złotych.

 

Tacy to napiją się szampana…

 

Źródło: planeta.pl

Foto: YouTube/zrzut ekranu