Hejter wyśmiał Pudzianowskiego. W odpowiedzi gwiazdor KSW rzucił mu WYZWANIE

„A może mnie sprawdzisz?” – rzucił wyzwanie swojemu hejterowi Mariusz Pudzianowski, znany jako Pudzian. Internauta-krytykant nie zdobył się jednak na przyjęcie wyzwania.

Zawodnik KSW, Mariusz Pudzianowski, miał na swoim koncie dwie porażki z rzędu, aż w końcu udało mu się wygrać walkę na KSW 51 w Zagrzebiu. Pudzian w drugiej rundzie pokonał Erko Juna. Wielu internautom nie podobała się jednak postawa Mariusza Pudzianowskiego w klatce. Nie omieszkali skomentować tego pod postem na koncie facebookowym sportowca.

 

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel pokazała sukienkę, w której wystąpi na Eurowizji Junior. Znowu przesadziła? (FOTO)

 

Szczególnie jeden komentarz zwrócił uwagę.

 

Pudzian dramat. 10 lat treningu, 20 walk w rekordzie i chłop bić się nie umie. Nawet na garde nie umie przyjąć ciosów. Dostaje jednego strzala i już ma sraczke, leci w nogi i się uwala na kimś i leży cały walkę. Nie doświadczenie wygrało tylko masa i siła i niech nie pier***i że ma charakter do tego sportu bo go nie ma i zawsze będzie freakem… Tak to jest hejt” – napisał hejter (pisownia oryginalna).

 

W odpowiedzi Mariusz Pudzianowski napisał: „A może mnie sprawdzisz???? WCA Kolumbijska 3 WARSZAWA jestem codziennie. Malutki trening???„.

 

Internauta jednak nie przyjął wyzwania. Tłumaczył się zamieszkaniem w Wielkiej Brytanii: „Mam jechać z UK do Ciebie żeby się z Tobą sprawdzać? To by nic nie dało. Szkoda że inni zawodnicy którzy bili się na tej gali i pokazali piękno tego sportu nie dostali nawet jednej dziesiątej tego co Ty dostałeś”.

 

Na tym zakończyła się dyskusja. Pudzianowski planuje jeszcze stoczyć kilka walk zanim zakończy swoją karierę w MMA.

 

 

Źródło: wp.pl / foto Facebook.com