HIT! Czy Prezydent „poratuje szlugiem” kontrkandydata? Zabawne pytanie i odpowiedź Andrzeja Dudy [WIDEO]

W związku z tym, iż wybory prezydenckie odbędą się finalnie w późniejszym terminie niż 10 maja, zmagania kandydatów o głosy wyborców potrwają dłużej. W czasie kampanii nie brakuje jednak zabawnych momentów i sytuacji, które stają się popularnymi w internecie anegdotami. Tak też było w tej sytuacji.

 

Podczas transmisji urzędującego prezydenta w internecie, podczas której odpowiadał on na pytania widzów w ramach popularnego „Q&A”, wśród pytań pojawiło się jedno nawiązujące do popularnego mema, w którym główną rolę odegrał przed kilkoma laty ówczesny europoseł, a dziś kandydat na Prezydenta RP Stanisław Żółtek. Fotografię tego polityka przemawiającego w Europarlamencie opatrzono wówczas napisem „Panie kierowniku, wysoka izbo wnoszę wniosek formalny o poratowanie szlugiem„.

 

Teraz, kilka dni po debacie, w trakcie „Q&A”, Andrzej Duda otrzymał pytania o to czy „poratował by Stanisława Żółtka szlugiem albo chociaż złotóweczką„. W odpowiedzi urzędujący Prezydent RP stwierdził, że zna Stanisława Żółtka i wątpi, aby trzeba było jego osobę jako byłego europosła w ten sposób ratować. Nawiązał również do tego, iż sam rzucił kilka lat temu palenie.

 

Zobaczcie i posłuchajcie!

 

PREZYDENT DUDA CZYTA NASZE PYTANIE CZY PORATUJE ŻÓŁTKA SZLUGIEM XDDDDDDDDDDD

Gepostet von Andrzej Duda Memes am Freitag, 8. Mai 2020

 

 

Źródło: Wprost.pl ; Facebook/@AndrzejDudaMemes