Hit na zakończenie okienka! Słynny napastnik zagra z wielkimi gwiazdami futbolu

Z początkiem września zakończyło się letnie okienko transferowe, które przyniosło nam parę wielkich hitów. Jednym z nich, okazał się dogadany w ostatnich godzinach transfer Mauro Icardiego z Interu Mediolan do Paris Saint-Germain. 

 

Argentyński napastnik w klubie z San Siro uchodził za największą gwiazdę zespołu. Coś się jednak w ostatnich miesiącach zmieniło, a główną winę za to ponosi partnerka zawodnika – Wanda, która regularnie mieszała w życiu zawodowym Icardiego.

 

Włodarze Interu Mediolan zdecydowali się zakończyć współpracę z 25-latkiem, a w jego miejsce zakontraktowali Romelu Lukaku z Manchesteru United. Do końca okienka nie była jasne, w jakim zespole będzie występował Argentyńczyk, jednak ostatecznie wszystko jest już jasne.

 

Icardi trafił do Paryża na zasadzie rocznego wypożyczenia. Jeśli zawodnik się sprowadzi, francuski hegemon będzie mógł go wykupić za około 70 mln euro. Istnieje na to naprawdę duża szansa, ponieważ były już napastnik Interu w linii ataku będzie grał  z takimi piłkarzami jak Neymar, Kyllian Mbappe oraz Edison Cavani, co znacznie powinno mu to ułatwić strzelanie bramek.

 

Foto: Zdjęcie poglądowe/