HIT! Pani Zosia udaremniła napad! Nie uwierzycie czym pokonała napastnika [WIDEO]

Sprzedawcy i drobni przedsiębiorcy bywają stosunkowo często narażeni na działalność oszustów, włamywaczy czy inne przestępcze zjawiska. Nie unikają tego czasami też właściciele małych sklepów, nie znajdujących się nawet w centrum miasta. Jak się jednak okazuje, sprawcy napadów mogą również w takich miejscach być zaskoczeni oporem jaki napotkają na swojej drodze.

 

Opisana sytuacja miała miejsce na terenie wsi Pinczyn w województwie pomorskim. Kiedy jeden z tamtejszych sklepów był już zamykany, a sprzedawczyni robiła porządki na koniec dnia, do środka wtargnął zamaskowany, ubrany na czarno mężczyzna, trzymający w ręku broń lub jej atrapę.

 

Odziany w kominiarkę napastnik, celował w kierunku sprzątającej właścicielki sklepu- pani Zosi i żądał wydania pieniędzy. Ta jednak wykazała się dużą odwagą i postanowiła bronić siebie oraz interesu przed rabusiem.

 

Zaskakujące dla wielu jest to, w jaki sposób kobiecie udało się pokonać mężczyznę i wygonić go z wnętrza jej sklepu. Kobieta broniąc się zaatakowała go bowiem mopem. Ten ostatecznie uciekł z budynku, biorąc ze sobą tylko niewielką ilość papierosów. Zdaniem pani Zosi mogły być to dwie albo zaledwie tylko jedna paczka.

 

Co ciekawe, właścicielka sklepu pobiegła dodatkowo za agresorem, jednak ten wsiadł do czekającego na niego obok auta i odjechał. To pokazuje, że najprawdopodobniej nie działał on sam.

 

Zobacz też:

HIT! Chciał napaść staruszka. Wtedy wydarzyło się coś niebywałego… [WIDEO]

 

 

Kobieta nie była w stanie do końca wyjaśnić skąd u niej aż taka odwaga, jednak powiedziała iż kiedyś pracowała w dyskotece, więc posiada doświadczenie w rozdzielaniu agresywnie zachowujących się ludzi. Sprawą człowieka, który postanowił zrobić napad na sklep w Pinczynie ma zajmować się prokuratura.

 

Sytuację zarejestrowała kamera monitoringu. Materiał został udostępniony przez portal Kociewiak.pl.

 

Zobaczcie sami!

 

Napad na sklep w Pinczynie

Do zdarzenia doszło tuż przed zamknięciem sklepu. Pani Zofia zmywała podłogę i przygotowywała się do podliczenia utargu z całego dnia. Jak mówi, w kasie nie było zbyt wiele pieniędzy, bo część utargu trafia przez terminal prosto na konto. Gdy otworzyły się drzwi, kobieta była przekonana, że to któryś z klientów…https://www.kociewiak.pl/wiadomosci/12073,tylko-u-nas-film-napad-z-bronia-na-sklep-w-pinczynie-kobieta-pogonila-uzbrojonego-przestepcemopem?fbclid=IwAR1kDVod8tmJauyZ9VgtOPvv5nGZYzR7KyWxqhO2BoNcglOwOS8yh4jukwc

Gepostet von Kociewiak.pl am Mittwoch, 19. Februar 2020

 

 

Źródło: rmf24.pl ; Facebook/@kociewiak