Metamorfoza znanej wokalistki. Ależ zmiana! [FOTO]

Na ostatnio opublikowanych zdjęciach ciężko rozpoznać popularną piosenkarkę. Adele przeszła ogromną metamorfozę i jej wizerunek jest nie do poznania. Wiele gwiazd  dba o swój dobry wygląd i samopoczucie, a teraz swoim wyglądem chętniej chwali się również ta artystka.

 

 

Adele obchodziła 5 maja 32 urodziny z tego względu opublikowała na swoim  Instagramie  podziękowania za życzenia od wiernych i licznych fanów. Artystka dołączyła do wpisu swoje zdjęcia, na których ciężko ją poznać.

 

 

Piosenka dawno nie publikowała relacji ze swojego życia. W styczniu trenerka osobista Camila Goodis poinformowała , że Adele udało się schudnąć prawie 45 kilogramów. Obecnie pewnie ta liczba jest już większa.

 

Wokalistka zwróciła się do fanów tymi słowami

Dziękuje za urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować wszystkim naszym pracownikom służby zdrowia, tym najważniejszym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, podczas gdy ryzykują swoim życiem! Jesteście prawdziwymi aniołami

Fotograafia Adele zdobyła wielu zwolenników, którym podoba się nowa wersja piosenkarki. Warto jednak wspomnieć, że Adele to wyjątkowa artystka i znana jest głównie ze swojego wielkiego talentu. Z pewnością metamorfoza artystki może być dużą motywacją i inspiracją dla fanów.

 

 

Źródło: wprost.pl, Twitter/ @MigzPojanes

Źródło fot.: Pixabay