Imigranci znów demolują Francję! Urządzili krwawe zamieszki, Marsylię ogarnia paraliż [WIDEO]

Po udanym meczu reprezentacji Algierii na ulicach Paryża i Marsylii doszło do poważnych zamieszek. Kibice świętując zwycięstwo swojej drużyny zdemolowali miasto.

 

Drużyna Algierii w czwartek odniosła zwycięstwo w meczu piłki nożnej. Zawodnicy wygrali z Wybrzeżem Kości Słoniowej, co dało im awans do półfinału Pucharu Narodów Afryki. Niestety algierscy kibice pokazali się ze swojej najgorszej strony.

 

Po zakończeniu meczu tysiące kibiców wyszło na ulice Marsylii i Paryża. Świętowanie szybko przerodziło się w zamieszki i dewastacje. Algierczycy niszczyli pobliskie lokale oraz sklepy, między innymi salon Ducati na Polach Elizejskich. Najbardziej tragicznie feta zakończyła się w Montpellier, gdzie jeden z fanów wjechał w przechodniów zabijając 42 letnią kobietę. Jej dziecko w tragicznym stanie walczy o życie w szpitalu.

 

Wobec świętujących policja była zmuszona użyć gazu łzawiącego, jednak mimo to tłum stawiał opór. Atakował policję, w ruch poszły kamienie. Jest to kolejny raz, kiedy kiedy islamscy imigranci demolują stolice krajów zachodniej Europy.

 

Poniżej nagrania z zamieszek: