Imprezował wiele dni z rzędu, bo został ojcem. Przez jego świętowanie interweniowała policja

Do niecodziennych zdarzeń doszło w Tarnowie w województwie Małopolskim. Mężczyzna, który dowiedział się, że zostanie ojcem imprezował przez kilka dni rzędu. Hałasu z tego powodu nie wytrzymali w końcu sąsiedzi, którzy wezwali policję.

 

Dla wielu mężczyzn wieść o pozostaniu ojcem jest jedną z najszczęśliwszych w życiu. Takie nowiny potrafią oni świętować na różny sposób. Niewielu jednak robi to tak, jak jeden z mieszkańców małopolskiego Tarnowa.

 

Mieszkańcy jednego z tamtejszych bloków przez całą majówkę musieli znosić hałas jaki dochodził z mieszkania pewnego lokatora. Już w piątek wieczorem rozpoczęły się śpiewy, którym towarzyszyła głośna muzyka. W kolejnych dniach impreza nie ustawała. Sąsiedzi byli bardzo cierpliwi jednak do czasu. Gdy w poniedziałek wciąż z mieszkania jednego z lokatorów dochodziły hałasy pozostali mieszkańcy postanowili w końcu wezwać policję.

 

Funkcjonariusze jadący na miejsce wezwania spodziewali się zastać liczną grupę młodzieży. Jak się okazało tak się jednak nie stało. Po dotarciu na miejsce drzwi mundurowym otworzył młody mężczyzna pod wpływem alkoholu. Był on w mieszkaniu sam i nikogo wcześniej tam nie wpuszczał. Gdy policjanci spytali się go, czemu zakłóca porządek to odparł, że ma zostać ojcem i z tego też powodu opanowała go ogromna radość. W związku z tym postanowił świętować przy alkoholu, głośnej muzyce oraz swoich własnych śpiewach. Mężczyzna przeprosił za swoje zachowanie i obiecał, że się poprawi. Policjanci pouczyli przyszłego ojca.

 

Źródło: Kurier Tarnowski

Foto: Flickr