Jachira znów zabłysnęła niewiedzą! W komentarzach nikt jej nie oszczędził

Opozycja i internauci bardzo lubią żartować z Klaudii Jachiry i jej wypowiedzi. Tak też było tym razem w komentarzach pod jej postem na Twitterze.

Klaudia Jachira jest posłanką Koalicji Obywatelskiej, która bardzo często i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Posłanka lubi wstawiać filmiki, satyry i komentować niektóre wydarzenia…

 

Posty Klaudii Jachiry powodują często burzę mózgów w internecie, ale też niekiedy śmiech. Szczególnie opozycja z PiSu lubi komentować wpisywać zabawne teksty.

 

CZYTAJ TAKŻE: Dramat rosyjskiego sportowca! Złamał kark w czasie walki (WIDEO)

 

Klaudia Jachira skomentowała ostatnie wydarzenia na Twitterze. Odniosła się do tego, że według niej TVP i Polskie Radio nie dostaną 2 mld złotych. Posłana Koalicji Obywatelskiej uznała to za małe zwycięstwo. Stosunkiem głosów 14 do 10 sejmowa komisja kultury nie zgodziła na przekazanie stacjom 2 miliardów złotych. Najpierw ustawę odrzucił Senat, a następnie nie udało się przeforsować ustawy zer względu na nieobecność posłów Prawa i Sprawiedliwości. Niestety Klaudia Jachira zapomniała, że o uchwaleniu ustawy decyduje ostatecznie Sejm, a nie komisja.

 

CZYTAJ TAKŻE: Skandaliczne zachowanie policjantów! Połowa funkcjonariuszy w kraju została aresztowana

 

„Wiwat opozycja! Wiwat Komisja Kultury! Opozycja zablokowała na komisji przekazanie 2 mld srebrników na TVP! Matko, co teraz zrobi Duda? Kto mu będzie robił kampanię? I za co? Jakieś pomysły?”

 

– napisała na Twitterze Klaudia Jachira.

 

 „Nowy narybek w polskiej polityce. Nie wiedzieć, że o tym decyduje ostatecznie Sejm, a nie komisja. Natomiast na innej ważnej Komisji Łączności z Polakami za Granicą, nie zadać żadnego pytania żadnemu kandydatowi na konsula, z nudów wpatrując się w telefon”

 

– napisał w komentarzu dziennikarz Wirtualnej Polski, Marcin Makowski.

 

„Ponad pół roku w Sejmie, zero znajomości drogi legislacji. Proszę państwa: Klaudia Jachira!”

 

 „Żeby była Pani chociaż dobrą aktorką….a tu ani wiedzy, ani talentu, ani….no nieważne…. Nie ma nic”

 

– dodali inni internauci.

 

 

Źródło: wpolityce.pl, Twitter.com / foto Facebook.com Klaudia Jachira