Janusz Korwin-Mikke nagłaśnia skandal w TVP. Broni Grzegorza Brauna?

Janusz Korwin-Mikke jest jednym z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych polityków. W komentarzach pod jego postami wypowiadają się zarówno zwolennicy polityka, jak i jego przeciwnicy.

Janusz Korwin-Mikke już przed wyborami parlamentarnymi 2019 ujawniał skandale w Telewizji Polskiej, związane z niezapraszaniem lub odwoływaniem zaproszeń niektórych polityków. W szczeglności zaznaczał, że Konfederacja nie była za często zapraszana do TVP. Tym razem skandal także dotyczy członka tej partii.

 

CZYTAJ TAKŻE: Internauci okrzyknęli ją NAJPIĘKNIEJSZĄ dziewczynką ŚWIATA. Teraz ma 18 lat, ale czy wciąż jest najpiękniejsza? Oceńcie sami

 

Janusz Korwin-Mikke ujawnił skandal w jednym ze swoich postów na Twitterze.

 

Przed chwilą w ostatnim momencie TVPiS odwołała występ p. Grzegorza Brauna w programie „Minęła 20”, bo „to nie ma być program polityczny”!!!- napisał.

 

Pod postem pojawiły się komentarze, że TVP zrezygnowało w ogóle z części politycznej, a nie tylko z wystąpienia Grzegorza Brauna. Inni uważają, że po prostu TVP boi się zapraszać polityków takich jak Braun.

 

Jednak co do jednego Korwin-Mikke na pewno ma rację – telewizja publiczna ma ustawowy obowiązek zapraszania przedstawicieli partii należących do Sejmu, czyli od wyborów parlamentarnych 2019 także Konfederację.

 

 

Źródło: otopress.pl / foto Facebook.com