Jarosław Kaczyński podda się operacji. Planuje zniknąć z polityki?

W tym roku przed wyborami parlamentarnymi Jarosław Kaczyński zapowiadał, że przejdzie operację. W jej wyniku będzie leżał w szpitalu 7-10 dni i przez jakiś czas chodził o kulach.

Prezes PiSu, Jarosław Kaczyński ma problemy ze stawami. Już od jakiegoś czasu planował do końca tego roku poddać się operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

 

– W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować – mówił we wrześniu Jarosław Kaczyński.

 

CZYTAJ TAKŻE: Donald Tusk zlecił sondaż. Wyniki go głęboko rozczarowały

 

Pojawiły się jednak przecieki od polityków z PiSu, że Jarosław Kaczyński planuje przełożyć operację, aby być w pełni sił w czasie wyborów prezydenckich w 2020r. Nie wiadomo, czy to już będzie jego ostatnia działalność polityczna, czy może na czas operacji i rekonwalescencji zrobi sobie przerwę.

 

– Jarosław Kaczyński podczas kampanii parlamentarnej sam zapowiadał, że tuż po wyborach przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Teraz okazuje się, że zabieg może zostać przełożony na okres po wyborach prezydenckich – podaje „Super Express”.

 

 

Źródło: wp.pl / foto Facebook.com