Jest nowe zdjęcie Królikowskiego w łóżku! Fani w szoku! Widać jak…

Nowe informacje na temat Królikowskiego. W sieci pojawiło się zdjęcie z łóżka. Fanom serca zabiły szybciej!

Od ponad miesiąca nie milknie temat aktora Pawła Królikowskiego. Gwiazdor Ranczo trafił do szpitala pod koniec grudnia 2019 roku. Wszystko z powodu problemów po operacji usunięcia tętniaka mózgu. Królikowski wciąż przebywa w warszawskim szpitalu.

Jednak nie mniej głośno niż o Pawle, jest o jego synu – Antku Królikowskim. Młody aktor wzbudza ogromne zainteresowanie i coraz większe emocje. Jak wiadomo od dłuższego czasu jest w związku z Kasią Dąbrowską. Jednak w sieci pojawiło się zdjęcie Antka z inną kobietą w łóżku. O co chodzi? Kim jest piękna blondynka ze zdjęcia?

Fani widząc zdjęcie opublikowane przez Antka Królikowskiego byli w szoki. Wielu zastanawiało się o co chodzi i kim jest kobieta ze zdjęcia. Przypomnijmy Antek Królikowski oficjalnie pozostaje w związku z Katarzyną Dąbrowską. Na fotografii w łóżku widać…

Aktorkę najnowszej produkcji Patryka Vegi – „Bad Boy”. Zdjęcie jest jednym z materiałów promujących najnowszy film reżysera. Fani Antka mogą spać spokojnie. Aktor nadal pozostaje w związku z Kasią Dąbrowską. Zdjęcie budzi co prawda wiele emocji, ale taki był najprawdopodobniej zamysł.

-Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność – powiedział o Antku Królikowskim  Patryk Vega. Reżyser został zacytowany przez Jastrząb Post.

fot. Instagram