Jose Mourinho grozi wysoki mandat i utrata pracy! Złamał prawo związane z pandemią [WIDEO]

Jose Mourinho – słynny portugalski szkoleniowiec piłki nożnej często znajduje się na ustach całego piłkarskiego świata, zazwyczaj jednak nie chodzi o jego sukcesy w zawodzie trenera.

 

 

Obecny szkoleniowiec angielskiej drużyny Tottenham Hotspur – zeszłorocznego finalisty Ligi Mistrzów nie dokonał cudu z londyńską drużyną. Można wręcz powiedzieć, że nie ma jakiegokolwiek progresu, a wręcz przeciwnie. W ostatniej rozegranej fazie piłkarskich rozgrywek najlepszych drużyn Europy Tottenham uległ wysoko w dwumeczu z RB Lipsk.

 

 

Aktualnie wydawałoby się, że Mourinho nie ma zbyt wiele do roboty, jako że wszystkie rozgrywki zostały odwołane. Jednak mimo to znów zdołał wywołać burzę w mediach. Większość ludzi oburzona jest ostatnimi doniesieniami z Wysp, które mówią o tym że Portugalczyk nakazał 3 swoim piłkarzom: Davinson’owi Sánchezowi, Ryanowi Sessegnonowi i Tanguyanowi Ndombele przybycie do jednego z londyńskich parków by zrealizować z nimi trening.

Sportowców nagrali przejezdni i udostępnili nagrania w internecie. Jose grożą za tą decyzję duże konsekwencje, bowiem to on zorganizował trening. Trójka piłkarzy także może zostać ukarana. Od razu po tej sytuacji Tottenham opublikował prośbę aby piłkarze i sztab drużyny koniecznie pozostawali w domach.

Mourinho grozi nie tylko wysoka kara ze strony policji czy sądu, a także utrata pracy w Tottenhamie. Nawet takie plotki pojawiają się w prasie. Nagranie z „treningu” piłkarzy poniżej.

Sam trener przyznał się do błędu i przeprosił.

 

 

 

 

Co o tym myślicie, czy Mourinho powinien zostać mocno ukarany za tą nieodpowiedzialną decyzję, czy może puścilibyście mu to płazem?

 

 

Źródła:

Fot.: Wikipedia

zestadionu.pl

Twitter/@Mikalisyid