Już wiadomo, jak zarabiała na życie żona Zenka Martyniuka! W przeszłości trudniła się…

Zdecydowana większość Polaków świetnie zna „Króla Disco Polo” Zenka Martyniuk, który występował w takich zespołach jak Akord, Centrum oraz Akcent. Zdecydowanie mniej osób słyszało jednak o jego żonie. Kim jest i czym zajmuje się Danuta Martyniuk?

 

Zenon Martyniuk wraz ze swoją żoną Danutą znają się już przeszło 30 lat. Poznali się na wiejskiej potańcówce, gdzie przedstawili się sobie zupełnie innymi imionami. Po tym jak Zenek podszedł na tamtej imprezie do swojej przyszłej małżonki to ta powiedziała, ze na imię ma Kinga. Na następny dzień, gdy muzyk zapukał do domu Danuty to dowiedział się oczywiście, ze żadna Kinga tam nie mieszka. Mimo wszystko od tamtej chwili ich miłość zaczęła kwitnąć, a jej owocem jest obecnie 26-letni Daniel, który jednak w ślady ojca nie poszedł, gdyż został marynarzem.

 

Jak się okazuje Danuta Martynik z zawodu jest pielęgniarką. Zenon natomiast, co może zaskakiwać ukończył Studium Ekonomiczne. Edukacje muzyczną odbywał w Białymstoku i Bielsku Podlaskim już od siódmego roku życia. Żona „Króla Disco Pola”, co raczej nie zaskakuje stoi od wielu lat za finansami oraz inwestycjami swojego męża. Wielu twierdzi, że Zenek Martyniuk sporą część swojego sukcesu zawdzięcza właśnie Danucie.

 

Do tego wszystkiego Danuta Martyniuk od zeszłego roku jest także babcią. Nie przeszkodziło jej to, by na białostocką premierę filmu „Zenek” przyjść w seksownym wydaniu. Ubrana ona była wówczas sukienkę mini, która miała odsłonić jej nogi. Dodatkowo założyła pasek podkreślający talię oraz długie kozaki. Wszystko to uzupełnione zostało mocnym makijażem i pofalowanymi włosami.

 

Źródło: Expressilustrowany.pl

Foto: You Tube/Akcent Oficjalny