Kayah odwołała występ. Powodem przykre wieści dotyczące Viki Gabor [FOTO]

Popularna wokalistka znana jako Kayah zdecydowała się odwołać swój występ, który zaplanowany był w ramach Bestsellerów Empiku w ostatni wtorek. Tego dnia rozdano nagrody osobom, których dzieła w postaci pozycji literackich, produkcji filmowych, płyt muzycznych czy gier w szczególnych nakładach były zakupowane przez klientów salonów sieci Empik.

 

Kayah miała zaśpiewać na tym wydarzeniu wraz ze zwyciężczynią konkursu Eurowizja Junior 2019, czyli nastoletnią Viki Gabor. To właśnie smutne informacje dotyczące tej młodej gwiazdy sprawiły, że występ został odwołany.

 

Na swoim instagramowym profilu, Kayah napisała iż Viki rozchorowała się, przez co nie może wziąć udziału w Bestsellerach Empiku, a ona sama w ramach solidarności również postanowiła odwołać wtorkowy występ.

 

Opublikowaną treść opisu pod ich wspólnym zdjęciem, Kayah rozpoczęła jednak od jak określiła dobrej wiadomości dotyczącej tego, że wspólny klip piosenkarek zyskuje w świetnym tempie popularność. Kolejna, już zła wiadomość mówiła już w tym wpisie o chorobie Viki Gabor oraz odwołaniu występu, podczas którego miały po raz pierwszy wystąpić prezentując wspólny utwór „Ramię w ramię”.

 

– No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama. Zatem bez siostry, nie tańczę. Czekam aż wydobrzeje!

– Czytamy we wpisie opublikowanym przez piosenkarkę na Instagramie.

 

View this post on Instagram

Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość… Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na YT ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razyyyyyy i to jest jakieś totalne szaleństwo! 😍😍 Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem. No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama… ☺️ Zatem bez siostry, nie tańczę…😉 Czekam aż wydobrzeje! 🥰 Ale nic się nie martwcie, co się odwlecze, to… 😉 Teraz wysyłajmy dużo dobrej energii dla @vikigaborofficial Niech nam szybko bidula wraca do zdrowia i lecimy dalej! 😍 Zostawcie serce dla Viki, niech wie ile osób dobrze jej życzy. ❤️❤️❤️ Ramię w ramię. Ściskam Was i życzę udanego oglądania Gali na @tvn.pl , bo choć bez nas, to gwarantuję, że będzie bardzo udana! Buziam gorąco. #kayah #vikigabor #ramiewramie

A post shared by Kayah (@kayah_official) on

 

Źródło: Instagram/kayah_official ; doRzeczy.pl

Fot.: Wikimedia Commons