Kevin Spacey zniszczony bezprawnie? Zdumiewająca decyzja sądu! [WIDEO]

Jest decyzja sądu ws. Kevina Spacey’ego. Po przesłuchaniu rzekomych ofiar i ich rodziców, uznano, że popularny aktor nie jest winny zarzucanych mu czynów, ponieważ wszystko wskazuje na to, że nigdy nie miały miejsca.

 

Przypomnijmy, Spacey został oskarżony przez grupę osób o wykorzystywanie seksualne nieletnich dziewczyn. Gdy sprawa wyszła na światło dzienne aktor został zniszczony wizerunkowo i spotkał się z ogromną falą krytyki. Wytwórnia filmów Netflix Zerwała z nim także współpracę przy powstawaniu ostatniego sezonu hitowego serialu House of Cards.

 

W serialu Spacey’ego uśmiercono, a widzowie nie byli usatysfakcjonowani zakończeniem produkcji. Teraz sprawa wróciła z szokującym finałem. Sąd zdecydował, że aktor nie jest winny zarzucanym mu czynów, ponieważ wszystko wskazuje na to, że nigdy nie miały miejsca.

 

Oskarżające kobiety i ich rodziców uznano z konfabulatorów, gdyż nie potrafili w żaden sposób udowodnić swoich słów. Dziwnym trafem nie zachowały się w związku z rzekomym wykorzystywaniem seksualnym żadne wiadomości, nagrania, informacje, rozmowy, dowody, nawet poszlaki.

 

6 kolejno przesłuchanych osób brytyjski wymiar sprawiedliwości uznał za niewiarygodnych. Wobec powyższego, Kevin Spacey został oczyszczony z zarzutów a śledztwo zakończono. Aktor zakończył batalię o dobre imię sukcesem.

 

Nie wiadomo jeszcze co stanie się teraz. Po ujawnieniu rzekomej afery wytwórnie zerwały z aktorem współpracę, wiele produkcji zostało niedokończonych. Konta Spacey’ego pozostają nieaktywne od miesięcy, wobec czego nie znamy jeszcze stanowiska aktora. Fani nie mają jednak wątpliwości – Kevin wróci w świetnym stylu.

 

Poniżej reportaż:

 

źródło: youtube.com