Kinga Rusin WYZNAŁA całą prawdę! Na nocnej imprezie…

Kinga Rusin zabrała głos ws. afery z Beyonce i Adele. Wiele osób na całym świecie widziało kontrowersyjne zdjęcie. Prezenterka TVN pozowała na nim z piosenkarką Adele.

 

Kinga Rusin zaraz po Gali rozdania Oscarów została zaproszona na prywatną imprezę organizowaną przez Jaya-Z i Beyonce! Rusin przy okazji sfotografowała się wraz z wokalistką Adele. Piosenkarka wyraźnie schudła w ostatnim czasie. Adele zrzuciła aż 30 kilogramów. Prezenterka TVN wyznała , że z Adele rozmawiała na temat butów.

Prowadząca Dzień Dobry TVN wydała ostatecznie oświadczenie, w którym odniosła się do sprawy. Jak się okazuje jej zachowanie spowodowało narażenie się wieku osobom w Los Angeles.

 

-Bardzo mnie cieszy, że tak wielu czytelników portali plotkarskich tak gwałtownie zaczęło wyznawać umiłowanie do prywatności… celebrytów. A hejterzy zaczęli opowiadać o moralności. Cuda po prostu. Nagle mikrorelacja z udziału w imprezie gwiazd wywołała dyskusję o tym co wolno, a czego nie wolno dziennikarzowi – mówiła była żona Tomasza Lisa.

 

Kinga Rusin uważa, że nie zrobiła niczego, co mogłoby być sprzeczne z prawem w stanie Kalifornia. Wobec tego nie musi martwić się o ewentualne konsekwencje prawne. Jednak by działać w zgodzie z prawem – musiała bardzo ostrożnie publikować materiały z imprezy.

Otóż spieszę z wyjaśnieniem, że kwestia ta jest mocniej uregulowana w Kalifornii niż w Polsce. Są to reguły surowe, ale w ich ramach dziennikarz może działać i zbierać informacje, materiały oraz je publikować. Dlatego bardzo ostrożnie pisałam tę relację insiderską, aby działać zgodnie z regułami. Było to o tyle łatwe, że nie interesują mnie bardzo chronione intymne szczegóły relacji osobistych gwiazd show biznesu, zasłyszane informacje prywatne, a tym bardziej ich przekazywanie (to robią brukowce). Przyjęłam w naturalny sposób inny cel: postanowiłam oddać klimat imprezy głównie poprzez pokazanie moich własnych przeżyć, a nie cudzych – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu Kingo Rusin.

 

 


Fot: Instagram