Klaudia Jachira wyśmiana przez polityków. Nagrała film, na którym „szuka” posłów PiSu (WIDEO)

Do Sejmu przyjechała Komisja Wenecka i z tej okazji Klaudia Jachira nagrała film. Poszukuje na nim polityków PiSu, którzy według niej się schowali.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie – mówi Klaudia Jachira na nagraniu i sugeruje, że budynek parlamentu się wyludnił, bo posłowie PiS unikają przedstawicieli organu doradczego Rady Europy. Komisję Wenecką zaprosił do Polski marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

 

 Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Co to będzie? Właśnie przyjechała do Sejmu Komisja i wszyscy posłowie PiS-u gdzieś się pochowali – mówi Klaudia Jachira na nagraniu ściszonym głosem. – Nie ma ministra Ziobry, ani wiceministrów. Nie ma nikogo z ministerstwa sprawiedliwości. Nie ma też posłów, ani posła numer jeden – dodaje posłanka Koalicji Obywatelskiej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel ZAWIESZA karierę! Podaje szokującą przyczynę

 

W odpowiedzi na nagranie Jachiry politycy napisali w komentarzach, że w miejscu nagrania nie było nikogo, ponieważ to techniczne zejście do pomieszczeń obsługi Sejmu koło sali kolumnowej.

 

Proszę zapytać kogoś z pracowników Sejmu. Wskażą pani drogę do sali plenarnej – zażartował na Twitterze były poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak.

 

Źródło: wp.pl / foto Facebook.com