Kobieta w 8. miesiącu ciąży ocaliła rodzinę. Strzelała z karabinu do uzbrojonych włamywaczy

Dwóch uzbrojonych mężczyzn włamało się do domu rodziny King w Lithi na Florydzie. Miało to miejsce w ostatnią środę ok. godz. 21.

Włamywacze najpierw złapali 11-letnią córkę kobiety, a następnie wycelowali broń w kierunku jej ojca Jeremy’ego. Chcieli w ten sposób wyłudzić od rodziny Kingów pieniądze. Państwo King nie dali jednak sobą manipulować. Jeremy powiedział złodziejom, że nic od niego nie dostaną. Wtedy zaczęli okładać go rękojeścią pistoletu po głowie.

 

Jak na kobietę w 8. miesiącu ciąży Pani King zachowała wtedy zimną krew. Wyjęła karabin AR-15 i zaczęła nim strzelać do włamywaczy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Niesamowita przemiana! Przez 7 lat grała w porno, teraz odnalazła Jezusa i jest żoną pastora

 

-Wycelowali we mnie broń, a jeden z nich złapał moją 11-letnią córkę. Domagali się pieniędzy, ale odpowiedziałem im, że nic ode mnie nie dostaną – powiedział Jeremy King.

 

Pani King była wtedy na tyłach domu, gdy usłyszała hałas. Wzięła z pokoju obok karabin i zaczęła strzelać do uzbrojonych mężczyzn. Jednego udało jej się trafić. Policja znalazła ciało włamywacza w rowie 60 m od domu. Natomiast drugi mężczyzna zdołał uciec.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przez 3 miesiące jadł tylko w Mcdonaldzie. Jego wygląd po eksperymencie jest szokujący (FOTO)

 

Źródło: polsatnews.pl