Kompromitacja Margaret! Chyba każdy Polak o tym wie. Piosenkarka nie wiedziała (WIDEO)

To chyba największa wpadka Margaret – znanej, polskiej piosenkarki. Nie wiedziała bowiem, że… W Polsce natomiast jest o tym tak głośno, że chyba każdy Polak o tym wie. 

Małgorzata Jamroży znana bardziej jako Margaret w show biznesie zasłynęła piosenką „Thank You Very Much.” Często też zaskakiwała swoimi odważnymi tezami. Powiedziała m.in, że czuje się bardziej Europejką niż Polką. Mimo, że niedawno wydała album w języku polskim wcześniej tłumaczyła się dlaczego śpiewa piosenki po angielsku.

 

Wiadomo, że ludzie woleliby abym śpiewała po polsku, bo też będą rozumieć co śpiewam. (…) Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni.

-powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Teraz zaliczyła kolejną, niemałą wpadkę. Kiedy dziennikarz zapytał ją, czy będzie oglądać Eurowizję Junior odpowiedziała, że nie będzie, ponieważ…nie ma telewizora i dopiero teraz dowiedziała się, że będzie emitowana. Jednak to jeszcze nic w porównaniu do dalszej części wywiadu.

 

Dziennikarz zapytał ją także o to co sądzi o piosence Wiktorii Gabor. Odpowiedziała, że…nie zna tej piosenki i jej nie słyszała.

 

No cóż, bardzo dziwna sprawa. Tym bardziej, że Eurowizja Junior promowana jest w Polsce już od jakiegoś czasu.

 

Źródło: YouTube.com

Foto: zrzut ekranu/ YouTube